O firmie

O firmie

Firma Handlowo Usługowa „Akan” otworzyła dla Was swoje podwoje w roku 1997. Pośród wielu ważnych celów naszej działalności, czołowe miejsce zyskuje oferowanie konsumentom towarów szczycących się najwyższą światową jakością. Podejmując wszelkie działania, staramy się najpierw dogłębnie poznać, wniknąć w struktury lokalnego – polskiego rynku, aby w każdym momencie móc uwzględniając jego specyfikę dostosować swoje produkty do potrzeb i wymogów konsumentów.

Dzięki najwyższej klasy towarom, atrakcyjnym cenom, profesjonalnemu podejściu do klienta z powodzeniem rozwijamy sieć własną Caballero – Aficionado Club. Lokale które łączą doskonale zaopatrzoną trafikę z miejscem do degustacji w klubowej atmosferze. Rozwijamy również internetowy kanał sprzedaży przez witrynę www.TabakOnline.com, która dedykowana jest konsumentom jak i odbiorcom firmowych (trafiki, hotele, restauracje, itp) w całej Polsce.

Nieprzerwanie, z niezmienną otwartością na dobre, ekskluzywne wyroby, systematycznie rozszerzamy ich gamę. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem znakomitej większości pozycji z naszej oferty. Dynamiczny, prężny rozwój firmy, zawdzięczamy owocnej, opartej o uczciwe zasady, współpracy z naszymi partnerami. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że dzięki wzajemnemu zaufaniu, partnerskim relacjom, a także miłej profesjonalnej obsłudze, rodzą się korzyści obopólne.