Fajka Legion 51

Fajka Legion 51

Kolejna drewniana fajka w naszej ofercie. Tym razem jest to coś całkowicie nowego, fajka wykonana z masywu starej czereśni. Jako polski producent fajek staramy się wykorzystywać lokalne gatunki drewna do produkcji naszych ‘lulek’. Początkowo stosowaliśmy tylko gruszę i dąb, teraz dodaliśmy do oferty czereśnię, ale pracujemy już nad modelami z dwóch następnych gatunków drewna.

Naszym celem jest posiadać w ciągłej sprzedaży fajki z wielu rodzajów drewna, tak by dać fajczarzom możliwość eksperymentowania nie tylko z rodzajami tytoniu, ale także z gatunkami drewna użytego do produkcji ich fajek.

Model Legion 51 to fajka o delikatnej linii,  bardzo dobrze ‘układająca’ się w dłoni. Ustnik to czarny, gięty akryl, wyposażony w aluminiowy skraplacz.

Fajka występuje w kilku wersjach kolorystycznych i wykończenia powierzchni (gładka , ryflowana). Pokryta została naturalnymi woskami i starannie wypolerowana. W przypadku elementów ryflowanych zostały one polakierowane. Wewnątrz ‘komina’ zastosowano prekarbonizat, który w znacznym stopniu ogranicza możliwość przepalenia.
Każda fajka sprzedawana jest w kartonikowym, lakierowanym pudełku.

Wymiary:  długość – 144mm, wysokość główki – 55mm,  szerokość główki – 38mm.

 

Fajka Legion 51 w sklepach:
www.tabakonline.com
www.sklep-tytoniowy.abc24.pl